3.26.2010

Cupcake with strawberry

It is also an early work form my dessert series. I think that the painting speaks for itself. I want to thank you all from the bottom of my heart for your support. It is so wonderful and rewarding to get such a nice comments as I get from you all. Thank you, again. And here is .. the cupcake.
To również wczesna praca z mojej serii deserowej. Myślę że obraz mówi sam za siebie. Chciałabym z głębi serca podziękować wszystkim za zainteresowanie. To wspaniałe i bardzo wynagradzające uczucie móc przeczytać takie miłe komentarze jakie od Was otrzymuję. Jeszcze raz, dziękuję. A oto.. babeczka.


Cupcake with strawberry   oil on canvas 46x38cm
.

7 comments:

Kasia said...

WOW!!! :o :) Gdybym go powiesiła na ścianie skończyło by się to zapewne przybraniem na wadze... :) pozdrawiam Cię serdecznie :)

Eliza said...

Ta truskawka jest mega apetyczna:)Uwielbiam mufinki ,bitą śmietane i truskawki. Pysznie namalowane:)

Iwona Rutkowska said...

Haniu, hiperrealizm w Twoim wykonaniu wychodzi znakomicie :) pozdrawiam i zapraszam , również na stronę przyjaciela http://www.studiosai.pl/

Gosia said...

Ach, truskawka!
Oczywiście całą babeczkę schrupałabym raz-dwa, tak to Twój obraz do mnie przemawia:),ale na pierwszym miejscu truskawkę, bo się za nią stęskniłam i czekam na truskawkowy sezon z niecierpliwością:))

Miłego weekendu!

Hania said...

Bardzo wszystkim dziękuję :)
Iwono, Twój przyjaciel ma niezwykły talent i szczerze mówiąc robi to o czym i ja marzę - żyje ze swego hobby. Daleka droga przede mną..

Mamsan said...

Piekna babeczka i truskaweczka wielce upragniona, wszystko bym zjadla z Twoich obrazow... :-) M

nevin said...

beautiful... beautiful paintings.
I want a eat that :))