3.30.2010

Birds in a basket

So as to move on from naked bodies..  I would like to show you one of my latest murals, painted in a cottage house in Kashubia. Hope you enjoy it. 
I leave you with the quotation I came across on one of the great blogs: 
We are in such a hurry to grow up, and then we long for our lost childhood. We make ourselves ill earning money, and then spend all our money on getting well again. We think so much about the future that we neglect the present, and thus experience neither the present nor the future. We live as if we were never going to die, and die as if we had never lived. (Jaime Cohen)

Aby odciąć się nieco od nagich ciał.. chciałabym pokazać Wam jeden z moich ostatnich murali, namalowany w domu na Kaszubach. Mam nadzieję że Wam się spodoba. 
Zostawiam Was również z cytatem, na który natknęłam się na jednym ze wspaniałych blogów:
Spieszy nam się do dorosłości, a potem wzdychamy za utraconym dzieciństwem. Tracimy zdrowie, by zdobyć pieniądze, potem tracimy pieniądze, by odzyskać zdrowie. Z troską myślimy o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywamy ani teraźniejszości, ani przyszłości. Żyjemy, jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umierajmy, jakbyśmy nigdy nie żyli. (Jaime Cohen)


after Marjolein Bastin       acryl on the wall


the corridor

8 comments:

Kasia said...

Ptaszki są jak żywe :) Cytat piękny tylko wydawało mi się, że był on od Paulo Coehlo?

5.monika said...

Z cytatem zgadzam się w stu procentach.Niby to takie proste ale do wielu z nas to nie dociera.
Ptasi mural CUDNY!:)
Miłego dnia:)))

Hania said...

Cytat ten można znaleźć w książce Paulo Coelho "Być jak płynąca rzeka", gdzie autor wspomina słowa swego przyjaciela - Jaime'a Cohen'a (zapewne nie tak się to odmienia :) )

Kasia said...

Przyznają się szczerze, że nie czytałam akurat tej jego książki a w internecie spotykałam się z tym cytatem podpisywanym jego nazwiskiem dlatego się zdziwiłam dzisiaj czytając to u Ciebie. No i wyjaśniło się :) przynajmniej dla mnie :)

Hania said...

w sumie jest to cytat wzięty z książki Coelho.. więc zapewne można równie dobrze podpisać że to jego ;)

Anonymous said...

Really nice paintings Hania! Thanks for sharing.

MROFKA said...

Piękne słowa, dają do myślenia i zmieniają punkt widzenia na życie.

TROLLCRUSHER said...

Very well done.

Quite beautiful mural. Very realistic.

;-)